Naruto-Arena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto-Arena

Naruto-Arena TR Forum..

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Karakterler İle İlgili Yardım...

+18
anl0606
katliam09
aslanusame
uzumaki675
tes1907
na_mania
sasuke14
The.LaZuRi
Sharingan1
Lightning
yondaime94
ccann
kage_halis13
Shady Asakura
mastris
ugur_tatli
cagdas123
AkasunaNoSasori
22 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
AkasunaNoSasori
-Kazekage-
-Kazekage-
AkasunaNoSasori

Karakterler İle İlgili Yardım... Empty
MesajKonu: Karakterler İle İlgili Yardım...   Karakterler İle İlgili Yardım... EmptyPaz Ağus. 31 2008, 14:39

Arkadaşlar burada jutsularını anlamadığınız karakterleri söleyip yardım alabilirsiniz bu sayede oyunu daha iyi oynayabilir ve anlayabilirsiniz... Smile
http://naruto-arena.eniyiforum.net
cagdas123
Genin
Genin
cagdas123

MesajKonu: Geri: Karakterler İle İlgili Yardım...   Karakterler İle İlgili Yardım... EmptyPaz Ağus. 31 2008, 14:42

ben sasoriyi hiç anlamadım
ugur_tatli
-Mizukage-
-Mizukage-
ugur_tatli

MesajKonu: Geri: Karakterler İle İlgili Yardım...   Karakterler İle İlgili Yardım... EmptyPaz Ağus. 31 2008, 14:45

sasoride anlaşılmayaacak bişey yokki chakra ipini yapıyon heltin azaldıkça seni güçlendiriyor bildiğim kadarıyla
mastris
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
mastris

MesajKonu: Geri: Karakterler İle İlgili Yardım...   Karakterler İle İlgili Yardım... EmptyPaz Ağus. 31 2008, 16:00

hakkatten sasori güzelce bi açıklayında öğrenelim (bilen varsa)
AkasunaNoSasori
-Kazekage-
-Kazekage-
AkasunaNoSasori

MesajKonu: Geri: Karakterler İle İlgili Yardım...   Karakterler İle İlgili Yardım... EmptyPaz Ağus. 31 2008, 17:34

mastris demiş ki:
hakkatten sasori güzelce bi açıklayında öğrenelim (bilen varsa)
Bugün açıklamaya çalışırım Wink
Shady Asakura
-Hokage-
-Hokage-
Shady Asakura

MesajKonu: Geri: Karakterler İle İlgili Yardım...   Karakterler İle İlgili Yardım... EmptyPaz Ağus. 31 2008, 21:13

Karakterler İle İlgili Yardım... Largenq7
Sasori of the Red Sand (S)

Karakterler İle İlgili Yardım... Qwxqgp5
Puppet Mastery: Sasori Needle Shot ve Tail Strike saldırılarını kullanabilir ve 20 ekstra defans kazanır. Canı 75'e düştüğünde, Arm Trap ve Iron Sand saldırıları kullanılabilir ve 25 ekstra defans kazanır. Canı 50'ye düştüğünde 100 Puppets ve Fire-Water saldırıları kullanılabilir ve 35 ekstra defans kazanır. Bu teknik süreklidir. Gerekli Chakra: 1 Random Chakra.

Karakterler İle İlgili Yardım... Wqxqwxxn0
Needle Shot, Arm Trap, 100 Puppets: Needle Shot bir rakibe 10 hasar verir ve o rakip her el 5 aff. hasar alır. Arm Trap bir rakibe 4 tur boyunca 10 aff. hasar verir. 100 Puppets bütün rakibe 25 hasar verir. Gerekli Chakra: 2 Random Chakra.

Karakterler İle İlgili Yardım... Wqxqwxqvx9
Tail Strike, Iron Sand, Fire-Water: Tail Strike bir rakibe 20 hasar verir ve o rakip her el 5 aff. hasar alır. Iron Sand bütün rakibe 20 hasar verir ve bütün rakipler her el 5 aff. hasar alır. Fire-Water bir rakibe 50 hasar verir. Gerekli Chakra: 1 Bloodline ve 1 Ninjutsu Chakra.

Karakterler İle İlgili Yardım... Wqxwqxqwxrg8
Core Shift: Bu teknik Sasori'yi 1 el inv. yapar. Gerekli Chakra: 1 Random Chakra.
kage_halis13
Genin
Genin
kage_halis13

MesajKonu: Geri: Karakterler İle İlgili Yardım...   Karakterler İle İlgili Yardım... EmptyPaz Ağus. 31 2008, 23:07

bide Kin Tsuchi nin skıllerini sölermisiniz Rolling Eyes
Shady Asakura
-Hokage-
-Hokage-
Shady Asakura

MesajKonu: Geri: Karakterler İle İlgili Yardım...   Karakterler İle İlgili Yardım... EmptyPtsi Eyl. 01 2008, 00:00

kage_halis13 demiş ki:
bide Kin Tsuchi nin skıllerini sölermisiniz Rolling Eyes
Karakterler İle İlgili Yardım... Largeyp0
Kin Tsuchi

Karakterler İle İlgili Yardım... Largexd6
Unnerving Bells: 1 rakip 1 chakra kaybeder. Eğer Needle and Bell Trap kullanılmış bir rakibe kullanılırsa o rakip sonraki tur fiziksel tekniklerden %50 daha fazla hasar alır. Eğer Illusion Duplication Attack kullanılmış bir rakibe kullanılırsa, o rakip sonraki tur chakra tekniklerinden %50 daha fazla hasar alır. Chakra gereksinimi: 1 Genjutsu. Bekleme süresi: 1.

Karakterler İle İlgili Yardım... O8uygopuje7
Needle and Bell Trap: Bir rakip 2 tur boyunca inv. olamaz veya hasar dayanıklılığı yapamaz. Eğer Unnerving Bells kullanılmış bir rakibe kullanılırsa, o karakter 1 el stun olur. Eğer Illusion Duplication Attack kullanılmış bir karaktere kullanılırsa, o karakter 10 aff. damage alır. Chakra gereksinimi: 1 Genjutsu. Bekleme süresi: 1.

Karakterler İle İlgili Yardım... Nmghjytfu7
Illusion Duplication Attack: Bir rakibe 15 hasar verir. Eğer Needle and Bell Trap kullanılmış bir karaktere kullanılırsa, o karakter canının %20'sini kaybeder. Eğer Unnerving Bells kullanılmış bir rakibe kullanılırsa, o rakip 20 hasar puanı daha alır yani 15+20=35 hasar verirsiniz. Chakra gereksinimi: 1 Random Chakra. Bekleme süresi: 0.

Karakterler İle İlgili Yardım... Mnyhgmytdq7
Kin Replacement Technique: Bu teknik Kin'i 1 el inv. yapar. Chakra gereksinimi: 1 Random Chakra. Bekleme süresi: 4.
kage_halis13
Genin
Genin
kage_halis13

MesajKonu: Geri: Karakterler İle İlgili Yardım...   Karakterler İle İlgili Yardım... EmptyPtsi Eyl. 01 2008, 02:55

teşekkürler Wink
kage_halis13
Genin
Genin
kage_halis13

MesajKonu: Geri: Karakterler İle İlgili Yardım...   Karakterler İle İlgili Yardım... EmptyPtsi Eyl. 01 2008, 13:28

bide oboro yu sölermisiniz
ccann
Genin
Genin

MesajKonu: Geri: Karakterler İle İlgili Yardım...   Karakterler İle İlgili Yardım... EmptyPtsi Eyl. 01 2008, 17:13

evet ya oboro yu solermisiniz birde kin inki alıntımı ben onu naruto fan tr de gormustum sadee soruyorum deilse emeğine sağlık.
AkasunaNoSasori
-Kazekage-
-Kazekage-
AkasunaNoSasori

MesajKonu: Geri: Karakterler İle İlgili Yardım...   Karakterler İle İlgili Yardım... EmptyPtsi Eyl. 01 2008, 18:00

ccann demiş ki:
evet ya oboro yu solermisiniz birde kin inki alıntımı ben onu naruto fan tr de gormustum sadee soruyorum deilse emeğine sağlık.
Shady Asakura nickli arkadaşımız aynı açıklamayı istek üzerine naruto fan tr de yapmıştı.
Shady Asakura
-Hokage-
-Hokage-
Shady Asakura

MesajKonu: Geri: Karakterler İle İlgili Yardım...   Karakterler İle İlgili Yardım... EmptyPtsi Eyl. 01 2008, 18:04

ccann demiş ki:
Naruto Fan Tr'de keşke kimin açıkladığınada baksaydın. Oraya'da ben açıkladım.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Karakterler İle İlgili Yardım... Largexq5
Oboro

Karakterler İle İlgili Yardım... Cwqcwqvq9
Haze Clones: Bu teknikle Oboro 2 el boyunca 30 ekstra defans kazanır ve fiziksel ataklar Oboro'ya kullanılamaz. 2 tur boyunca Exploding Kunai tekniği 25 hasar verir ve Underground Ambush tekniği rakibin bütün karakterlerini etkiler. Gerekli Chakra: 2 Genjutsu Chakra.

Karakterler İle İlgili Yardım... Wqcqwcqio6
Undeground Ambush: Oboro bir rakibe 20 hasar verir ve o rakip 1 el stun olur. Gerekli Chakra: 1 Genjutsu ve 1 Random Chakra.

Karakterler İle İlgili Yardım... Wcqwcqon5
Exploding Kunai: Oboro rakibin bütün karakterlerine 15 hasar verir. Gerekli Chakra: 2 Random Chakra.

Karakterler İle İlgili Yardım... Wqcqwcqwjw2
Fleet Of Foot: Bu teknik Oboro'yu 1 el inv. yapar. Gerekli Chakra: 1 Random Chakra.

En son Shady Asakura tarafından Ptsi Eyl. 01 2008, 18:18 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
ccann
Genin
Genin

MesajKonu: Geri: Karakterler İle İlgili Yardım...   Karakterler İle İlgili Yardım... EmptyPtsi Eyl. 01 2008, 18:15

teşekkürler saol.

En son ccann tarafından Salı Eyl. 02 2008, 11:13 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
kage_halis13
Genin
Genin
kage_halis13

MesajKonu: Geri: Karakterler İle İlgili Yardım...   Karakterler İle İlgili Yardım... EmptyPtsi Eyl. 01 2008, 23:57

teşekkürler oboro nun skıllerini sölediğiniz için
Shady Asakura
-Hokage-
-Hokage-
Shady Asakura

MesajKonu: Geri: Karakterler İle İlgili Yardım...   Karakterler İle İlgili Yardım... EmptySalı Eyl. 02 2008, 00:59

Rica ederim görevimiz.
ccann
Genin
Genin

MesajKonu: Geri: Karakterler İle İlgili Yardım...   Karakterler İle İlgili Yardım... EmptySalı Eyl. 02 2008, 11:47

roclee s yi jutsularını açıklayabilirmisiniz lütfen
yondaime94
Genin
Genin
yondaime94

MesajKonu: Geri: Karakterler İle İlgili Yardım...   Karakterler İle İlgili Yardım... EmptySalı Eyl. 02 2008, 13:56

arkadaşlar Maito Gai ın tekniklerini yazarmınız
ugur_tatli
-Mizukage-
-Mizukage-
ugur_tatli

MesajKonu: Geri: Karakterler İle İlgili Yardım...   Karakterler İle İlgili Yardım... EmptySalı Eyl. 02 2008, 14:07

Maito Gai
Karakterler İle İlgili Yardım... Large

Strong Whirlwind
zarar azaltıcıdan etkilenmeden tek rakibe 30 zarar verir
bekleme : 0 gereksinim : 1 taijutsu 1 random chakra

Sixth Gate Opening
maito gai 6. kapısını açar güncel heltinin % 50 si gider ve Strong Whirlwind 2 kat daha fazla zarar verir 2 tur zarar görmez
bekleme : 4 gereksinim : 1 taijutsu chakra

Counter Punch
bu özellik düşmana gözükmez yaptığı rakip gaiye yada müttefiğine sardırırsa 30 zarar alır
bekleme : 2 gereksinim : 1 taijutsu chakra

Gai Replacement Technique
maito gai sonraki tura zarar görmeden çıkar
bekleme : 4 gereksinim : 1 random chakra

Counter Punch için bildiğimi yazdım yanlış varsa bilen arkadaş düzeltsin Wink
cagdas123
Genin
Genin
cagdas123

MesajKonu: Geri: Karakterler İle İlgili Yardım...   Karakterler İle İlgili Yardım... EmptySalı Eyl. 02 2008, 14:21

kuranaiyinin de açıklayabilirmisiniz lütfen
Shady Asakura
-Hokage-
-Hokage-
Shady Asakura

MesajKonu: Geri: Karakterler İle İlgili Yardım...   Karakterler İle İlgili Yardım... EmptySalı Eyl. 02 2008, 14:49

Karakterler İle İlgili Yardım... Bbbpu3
Rock Lee (S)

Karakterler İle İlgili Yardım... Bbbbaz0
Konoha Shoufuu: Rock Lee bir takım arkadaşını 1 tur gelecek melee saldırıya karşı korur ve o rakip 30 hasar alır. Gerekli Chakra: 1 Taijutsu.

Karakterler İle İlgili Yardım... Bbbbbuy9
The Power of Youth: Takımınızdaki karakterlerin sağlığı 15 artar. 2 tur boyunca takımınız 15 ekstra defans kazanır. Gerekli Chakra: 2 Random Chakra.

Karakterler İle İlgili Yardım... Bbbbbbte3
Konoha Dai Senpuu: Bu teknik bir rakibe 30 hasar verir. Eğer bu teknik bir daha ki el yine aynı karaktere karşı kullanılırsa, o karakter ekstradan 15 hasar alır. Gerekli Chakra: 1 Taijutsu ve 1 Random Chakra.

Karakterler İle İlgili Yardım... Bbbbbbbyd2
Rock Lee (S) Dodge: Bu teknik Rock Lee (S)'yi 1 tur inv. yapar. Gerekli Chakra: 1 Random Chakra.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Karakterler İle İlgili Yardım... Largepg0
Yuhi Kurenai

Karakterler İle İlgili Yardım... Llly6
Cherry Blossom Suffocation: Rakip takımın bütün karakteri 3 tur 10 hasar alır. Gerekli Chakra: 1 Genjutsu ve 1 Random Chakra.

Karakterler İle İlgili Yardım... Lllfu4
Plant Form Attack: Bu teknik bir rakibe 20 hasar verir. Eğer Cherry Blossom Suffocation veya Tree Bind Death tekniği kullandıktan sonra yapılırsa, kullanılan karakter 40 hasar alır ve 1 tur stun olur. Gerekli Chakra: 1 Genjutsu.

Karakterler İle İlgili Yardım... Llllzp5
Tree Bind Death: Kurenai bu teknikle bir arkadaşını veya kendisini korur. Eğer rakibin bir karakteri koruduğunuz karakterinize saldırırsa, rakibin o karakteri 3 tur boyunca stun olur. Gerekli Chakra: 1 Genjutsu.

Karakterler İle İlgili Yardım... Lllllav5
Vanishing Illusion: Bu teknik Yuhi Kurenai'yi 1 tur inv. yapar. Gerekli Chakra: 1 Random Chakra.

ugur_tatli ve Deathowl nickli arkadaşlarımıza yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.
yondaime94
Genin
Genin
yondaime94

MesajKonu: Geri: Karakterler İle İlgili Yardım...   Karakterler İle İlgili Yardım... EmptySalı Eyl. 02 2008, 19:46

ugur_tatli demiş ki:
Maito Gai

Strong Whirlwind
zarar azaltıcıdan etkilenmeden tek rakibe 30 zarar verir
bekleme : 0 gereksinim : 1 taijutsu 1 random chakra

Sixth Gate Opening
maito gai 6. kapısını açar güncel heltinin % 50 si gider ve Strong Whirlwind 2 kat daha fazla zarar verir 2 tur zarar görmez
bekleme : 4 gereksinim : 1 taijutsu chakra

Counter Punch
bu özellik düşmana gözükmez yaptığı rakip gaiye yada müttefiğine sardırırsa 30 zarar alır
bekleme : 2 gereksinim : 1 taijutsu chakra

Gai Replacement Technique
maito gai sonraki tura zarar görmeden çıkar
bekleme : 4 gereksinim : 1 random chakra

Counter Punch için bildiğimi yazdım yanlış varsa bilen arkadaş düzeltsin Wink

teşekkür ederim uğur
Lightning
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Lightning

MesajKonu: Geri: Karakterler İle İlgili Yardım...   Karakterler İle İlgili Yardım... EmptyÇarş. Eyl. 03 2008, 13:24

Arkiler Kakashi(s) Ve Itachi Body Double tekniklerini açıklayabilir misiniz? study

En son Lightning tarafından Cuma Eyl. 05 2008, 17:22 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ccann
Genin
Genin

MesajKonu: Geri: Karakterler İle İlgili Yardım...   Karakterler İle İlgili Yardım... EmptyCuma Eyl. 05 2008, 15:20

tsunade nin jutsularını yazabilirmisiniz
ugur_tatli
-Mizukage-
-Mizukage-
ugur_tatli

MesajKonu: Geri: Karakterler İle İlgili Yardım...   Karakterler İle İlgili Yardım... EmptyCuma Eyl. 05 2008, 17:35

Spoiler:
devamını getirmeye çalışacağım Wink

En son ugur_tatli tarafından Salı Eyl. 16 2008, 15:56 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Karakterler İle İlgili Yardım...
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Yeni Karakterler