Naruto-Arena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto-Arena

Naruto-Arena TR Forum..

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Takım Stratejileri

+15
plisuko
na_mania
mavisakal
ozan7
sasuke14
Deathhowl
itachi
İsuKa
Citizen
kage_halis13
ccann
cagdas123
yondaime94
AkasunaNoSasori
mastris
19 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
mastris
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
mastris

Takım Stratejileri Empty
MesajKonu: Takım Stratejileri   Takım Stratejileri EmptyPaz Ağus. 31 2008, 16:48

Evet arkadaşlar herkes burda rakım startejileri verebilir mesela ben bir kaçtane vereyim
naruto-sasuke-sakura
Bu takımda herkesin bi özelliği var bu özelliği mesela naruto: 20 points koruma-sasuke:%50 hasar azaltma-sakura:%25 hasar azaltma bunlar sizin çok işinize yarayacaktır.
Diğer bi takımım
asuma-kurenai-zaku
hem chakralar birbirine denk gelmio hemde süper bi takım eğer karşı takımda haku ve benzeri zxararlı kişiler varsa zakunun wall of air ve aynı anda kurenainin tuzağını yapın ondan sonra stun olur ve işlemez atağı ondan sonra ataklarınızı yapın adamı yenersiniz
mastris
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
mastris

Takım Stratejileri Empty
MesajKonu: Geri: Takım Stratejileri   Takım Stratejileri EmptyPaz Ağus. 31 2008, 16:54

Başka bi tane daha vereyim
Gai (s)-Kurenai-Shizune/sakura
kurenainin 3tur 10 yaptıktan sonra gainin gateleri açın ondan sonra herkesin canı 70 olucak gai ile vurn 75 şi sakura/shizuneyle yükseltin
AkasunaNoSasori
-Kazekage-
-Kazekage-
AkasunaNoSasori

Takım Stratejileri Empty
MesajKonu: Geri: Takım Stratejileri   Takım Stratejileri EmptyPaz Ağus. 31 2008, 17:32

gerçekten güzel yanlız 2. yorumunda verdiğin kurenai-Gai(s) 2 lisi çok iyi ve yanına shizune gitmeli sakura dan daha iyi olduğunu düşünüyorum yani kullancak varsa shizune gayet iyi.
http://naruto-arena.eniyiforum.net
yondaime94
Genin
Genin
yondaime94

Takım Stratejileri Empty
MesajKonu: Geri: Takım Stratejileri   Takım Stratejileri EmptyPaz Ağus. 31 2008, 17:34

takımlar için saol
gai(s) ve kurenai açık olsa denerdim
cagdas123
Genin
Genin
cagdas123

Takım Stratejileri Empty
MesajKonu: Geri: Takım Stratejileri   Takım Stratejileri EmptyPaz Ağus. 31 2008, 18:09

açınca kunlanırsın
ccann
Genin
Genin

Takım Stratejileri Empty
MesajKonu: Geri: Takım Stratejileri   Takım Stratejileri EmptyPaz Ağus. 31 2008, 18:14

hmm güzel takım nie ben düşünmedimki Mad
kage_halis13
Genin
Genin
kage_halis13

Takım Stratejileri Empty
MesajKonu: Geri: Takım Stratejileri   Takım Stratejileri EmptyPaz Ağus. 31 2008, 21:13

yorio-shino-hinata bu üçlüyüde karşındakini chakra vermeyip skıll yapamıyacak hale getirebilirsiniz
mastris
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
mastris

Takım Stratejileri Empty
MesajKonu: Geri: Takım Stratejileri   Takım Stratejileri EmptyPtsi Eyl. 01 2008, 13:59

bi takım daha söleyeyim
asuma-kurenai-zaku hem chakralar uyuyo hemde süper bi takım
AkasunaNoSasori
-Kazekage-
-Kazekage-
AkasunaNoSasori

Takım Stratejileri Empty
MesajKonu: Geri: Takım Stratejileri   Takım Stratejileri EmptyPtsi Eyl. 01 2008, 17:57

mastris demiş ki:
bi takım daha söleyeyim
Doğruyu sölemek gerekirse kurenai ve asuma hrika bir ikili def ve all olarak tasarlanmış ama kurenai sayesinde stun tuzaklarıda kurulabiliyor bu ikilide.Ayrıca kurenai-asuma ikilisinde bloodline haricindeki çakralar mevcut ve ikiside çoklu vurduğu için bu ikilinin yanına bloodline kullanan all bir karakter lazım zaku tercih edilebilir ama kimimaro da göz önünde bulundurulmalı bnce Wink
Citizen
-Tsuchikage-
-Tsuchikage-
Citizen

Takım Stratejileri Empty
MesajKonu: Geri: Takım Stratejileri   Takım Stratejileri EmptySalı Eyl. 02 2008, 06:12

mastris demiş ki:
bi takım daha söleyeyim
Çok güzel bir takım ama zaku pek uymuyor o yere neji(s) daha uygun oluyor Wink
İsuKa
-Raikage-
-Raikage-
İsuKa

Takım Stratejileri Empty
MesajKonu: Geri: Takım Stratejileri   Takım Stratejileri EmptySalı Eyl. 02 2008, 11:30

tayuya-rehab gaara-tenten ck güsel ekip all calısır ama defansı gaara sayesinde kırılıyor ondan rahatlıkla yenersiniz. tayuya ile 1 el ardından tenten ile 1 el bekletirsenız o zaman macı alabılırsınız
itachi
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
itachi

Takım Stratejileri Empty
MesajKonu: Geri: Takım Stratejileri   Takım Stratejileri EmptyPaz Eyl. 28 2008, 01:41

tayuya-rehab gaara-tenten hangisini çıkarcaz
Deathhowl
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Deathhowl

Takım Stratejileri Empty
MesajKonu: Geri: Takım Stratejileri   Takım Stratejileri EmptyPaz Eyl. 28 2008, 10:19

rehab gaara ayrı bir karakter zaten Wink

Off şu asuma görevi yaktı beni :S Sinir sahibi oldum
itachi
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
itachi

Takım Stratejileri Empty
MesajKonu: Geri: Takım Stratejileri   Takım Stratejileri EmptyPaz Eyl. 28 2008, 11:35

bende öyleydim ama o görevi artık geçiyorum
Deathhowl
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Deathhowl

Takım Stratejileri Empty
MesajKonu: Geri: Takım Stratejileri   Takım Stratejileri EmptyPaz Eyl. 28 2008, 11:46

5 tane dosu ya da jiroubou bulduysan helal olsun ne diyim.
AkasunaNoSasori
-Kazekage-
-Kazekage-
AkasunaNoSasori

Takım Stratejileri Empty
MesajKonu: Geri: Takım Stratejileri   Takım Stratejileri EmptyPaz Eyl. 28 2008, 13:10

İnsan arayınca buluyor be umm.
Deathhowl
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Deathhowl

Takım Stratejileri Empty
MesajKonu: Geri: Takım Stratejileri   Takım Stratejileri EmptyPaz Eyl. 28 2008, 13:11

Olm hatırlıyon mu bi kere sabahtan akşama kadar oynamıştım konuşuyoduk senle de. Gene bulamamıştım. 3 tane buldum o da farklı takımlarla denk geldi -_-
itachi
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
itachi

Takım Stratejileri Empty
MesajKonu: Geri: Takım Stratejileri   Takım Stratejileri EmptyPaz Eyl. 28 2008, 13:19

ama o görev bayaa zor işinde zor
sasuke14

sasuke14

Takım Stratejileri Empty
MesajKonu: Geri: Takım Stratejileri   Takım Stratejileri EmptyPaz Eyl. 28 2008, 20:15

eski naruto arenada çok kişi oynuyodu ama şimdi fazla kişi oynamıyo ve yeni halinde eskisi gibi oynanmıyo ben o zmn karakterlerin %75 açtım oric. ve jiyara görevini yaparken rest atıldı XD
ozan7
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
ozan7

Takım Stratejileri Empty
MesajKonu: Geri: Takım Stratejileri   Takım Stratejileri EmptyPerş. Ekim 02 2008, 22:19

ben de bir takım vereyim o zaman ben bu takımı oboro ve kurenai için kullanıyorum kurenai görevi için bir tane naruto kaldı oboro ise olmak üzere Very Happy
Kiba Shizune Shigure
çok iyi takımdır.İlk el shigurenin şemsiyeyi açıyoruz ve kırmızı veya yeşil geldiyse birşey yapmıyoruz.2. el genelde kırmızı topladıysak yeşil geliyor(ve tam tersi de)ve aynı zamanda geçen elden gelen 1 chakrayla beraber hem shigurenin springlling needles i hem de kibanın double headed wolfunu yapıyoruz.genelde bu durumda shigureye dalıyorlar.Shizuneyle can basıyoruz(çok da şart değil aslında.Shizune yerine başkası da olabilir;Temari,kin veya Tayuya olabilir)zaten rakip kibadan 45 shigureden 45 yiyince 10 canı kalıyor(görünmez olursa 40) 3 tur boyunca 9 chakra gelecek artık onunla da vurursunuz değilmi Very Happy
itachi
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
itachi

Takım Stratejileri Empty
MesajKonu: Geri: Takım Stratejileri   Takım Stratejileri EmptyPerş. Ekim 02 2008, 23:07

sasuke 14neden rest yapıldı?
ozan7
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
ozan7

Takım Stratejileri Empty
MesajKonu: Geri: Takım Stratejileri   Takım Stratejileri EmptyPerş. Ekim 02 2008, 23:41

ben niye banlandım?
daha da komiği banlandıysam nasıl konuşuyorum Very Happy
AkasunaNoSasori
-Kazekage-
-Kazekage-
AkasunaNoSasori

Takım Stratejileri Empty
MesajKonu: Geri: Takım Stratejileri   Takım Stratejileri EmptyCuma Ekim 03 2008, 00:11

ozan7 demiş ki:
ben niye banlandım?
Banlanmadında yeni yüklediğim resimlerde bi karışıklık olmuş banned resmi rutbe resminin yerine geçmiş.. Wink Neyse düzelttim Wink
ozan7
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
ozan7

Takım Stratejileri Empty
MesajKonu: Geri: Takım Stratejileri   Takım Stratejileri EmptyCuma Ekim 03 2008, 11:59

AkasunaNoSasori demiş ki:
ozan7 demiş ki:
ben niye banlandım?
Banlanmadında yeni yüklediğim resimlerde bi karışıklık olmuş banned resmi rutbe resminin yerine geçmiş.. Wink Neyse düzelttim Wink
herneyse boşver Very Happy
ozan7
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
ozan7

Takım Stratejileri Empty
MesajKonu: Geri: Takım Stratejileri   Takım Stratejileri EmptyCuma Ekim 03 2008, 12:30

ozan7 demiş ki:
ben de bir takım vereyim o zaman ben bu takımı oboro ve kurenai için kullanıyorum kurenai görevi için bir tane naruto kaldı oboro ise olmak üzere Very Happy
Kiba Shizune Shigure
çok iyi takımdır.İlk el shigurenin şemsiyeyi açıyoruz ve kırmızı veya yeşil geldiyse birşey yapmıyoruz.2. el genelde kırmızı topladıysak yeşil geliyor(ve tam tersi de)ve aynı zamanda geçen elden gelen 1 chakrayla beraber hem shigurenin springlling needles i hem de kibanın double headed wolfunu yapıyoruz.genelde bu durumda shigureye dalıyorlar.Shizuneyle can basıyoruz(çok da şart değil aslında.Shizune yerine başkası da olabilir;Temari,kin veya Tayuya olabilir)zaten rakip kibadan 45 shigureden 45 yiyince 10 canı kalıyor(görünmez olursa 40) 3 tur boyunca 9 chakra gelecek artık onunla da vurursunuz değilmi Very Happy
hehe bu takımla demin legendary sanninleri yendim king sunny

Takım Stratejileri
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-